„Ukryj się więc i ty w cieniu tego zamku i módl się dniem i nocą, a będziesz wyzwolony od wszelkiego grożącego ci zła mocą zasług najświętszej Dziewicy i bezpieczny pod przepięknym płaszczem Pani naszej. Ponieważ kiedy modli się święta Maryja, upada wszelka tłuszcza złośliwa”.
Tomasz a Kempis „O naśladowaniu Maryi”
Photo by Reinhold Silbermann on Pixabay




Brak komentarzy