„Przez przełamywanie miłości własnej człowiek się uświęca. Nie usuwam od razu całej miłości własnej, bo w przełamywaniu się człowiek ma okazję do uświęcenia. Przełamywanie to jest dla Mnie ofiarą bardzo miłą”.
Jezus do S.B. Kunegundy Siwiec, „Miejsce mojego miłosierdzia i odpoczynku. Nadprzyrodzone oświecenia Służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec”, s.59
Photo by Márta Valentínyi on Pixabay

![Mogę cię uświęcić w jednej chwili cytat na dziś - "Mogę cię uświęcić w jednej chwili, ale przełamywanie się twoje jest dla Mnie ofiarą i za to [cię] wynagradzam". Jezus do S.B. Kunegundy Siwiec, "Miejsce mojego miłosierdzia i odpoczynku. Nadprzyrodzone oświecenia Służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec"](https://istis.pl/wp-content/uploads/2023/12/flower-3763573_1280-150x150.jpg)


Brak komentarzy