Aplikacja o koronawirusie – zrób test i wyklucz objawy

Aplikacja o koronawirusie – zrób test i wyklucz objawy

Napisałam aplikację z testem pozwalającym ocenić, czy możesz być chory na koronawirusa. Niestety okazało się, że sklep Google Play blokuje wszystkie takie aplikacje, chyba że są stworzone na zlecenie rządu. Szkoda mi jednak włożonej w aplikację pracy, dlatego udostępniam ją Wam w postaci pliku APK. Taki plik można samodzielnie zainstalować na telefonie i korzystać z aplikacji tak samo, jak gdyby była zainstalowana przez sklep Google Play.

Najpierw ściągnij plik za pomocą przycisku poniżej. Odpakuj go z zipa (możesz to zrobić na komputerze lub bezpośrednio na telefonie), po czym zainstaluj plik apk. Instrukcję jak to zrobić znajdziesz np. tutaj.

UWAGA!!! Dołożyłam wszelkich starań, aby informacje zawarte w aplikacji zostały podane właściwie, odpowiedzialność za podjęte działania spoczywa jednak na użytkowniku. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do objawów, należy się skonsultować z lekarzem. Nie ponoszę odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w aplikacji.

Ikonki wykorzystane w aplikacji i na tej stronie stworzyła Wioletta.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz